Betixon планує фірмовий контент, коли він надходить у Нідерланди


Компанія Betixon стала останнім постачальником, який встановив свій прапор на…


Компанія Betixon стала останнім постачальником, який встановив свій прапор на голландському ринку iGaming, що швидко розвивається. Компанія, яка спеціалізується на наданні провідного контенту та ігрового процесу онлайн казино через численні високопродуктивні ігри, отримала офіційний дозвіл від регулятора країни.

Голландський ринок вітає Betixon

В результаті Betixon зможе представити місцевій аудиторії та партнерським брендам свій портфель продуктів, і не в останню чергу Age of Halvar, Reign of Zeus, Wild Wolf, Boots of Luck та Bok of Sheba. Всі ці рішення адаптовані для мобільних пристроїв, що дозволяє гравцям отримати доступ до продуктів у дорозі без жодних обмежень. Генеральний директор Betixon Ліор Коен сказав таке:

“Найближчим часом ми почнемо роботу з нашими першими операторами і з нетерпінням чекаємо на партнерство з іншими, оскільки ми затверджуємо Betixon як провідного постачальника контенту на голландському ринку”.

Компанія Betixon має репутацію розробника передових мобільних ігор і здобула хорошу частку європейського ринку в таких країнах, як Велика Британія, Італія, Румунія, Литва, Естонія і зовсім недавно Нідерланди.

Betixon додає свою механіку PowerUpSpins, яка представляє “бонуси”, що запускаються під час звичайних ігрових сесій, щоб додати трохи більше хвилювання до загального темпу гри. Betixon представить три ігри з PowerUpSpins у період з грудня до першого кварталу 2022 року.

Компанія приділила увагу як соціальному, так і реальному грошовому елементам ігрового процесу, ввівши функцію spinXP, яка створює більше можливостей для взаємодії зі споживачами та допомагає їм вивчати нові продукти. Betixon натякнув, що постачатиме ексклюзивний і брендований контент, про що вестимуться переговори з партнерами на ринку.

Нормативно-правова база на майбутнє

Коментуючи цю важливу подію, Коен сказав, що Нідерланди мають величезну можливість для всіх у Європі. Незважаючи на те, що ринок тільки починав свою роботу, його прийняття було величезним, і Betixon є чи не єдиним брендом, який претендує на вихід на ринок.

Однак Коен вважає, що нормативна база, створена регулюючими органами, наразі дозволить споживачам та підприємствам повністю реалізувати потенціал ринку. Він додав:

“Наші слоти були розроблені для того, щоб забезпечити винятковий досвід гри на мобільних пристроях, і кожна гра наповнена привабливою графікою та анімацією, які ми поєднуємо з розумною математикою та механікою, щоб гравці отримували задоволення від кожного обертання“.

Betixon та Коен розповіли нам про свої плани на майбутнє у підкасті GamblingNews. Приємно бачити, як вони втілюють їх у життя.


Дивіться також...


Не пропустіть унікальну можливість отримати шанс виграти BMW Series 1, участь в грандіозному Х-турнирі, що триватиме з 30.09 по 16.10. Зробіть ставку від лише 0,15$ і отримайте шанс виграти великі призи!


У Новий Рік входимо з приголомшливими новинами. З цього самого дня на сайті Vavada розігруватиметься — внутрішній джекпот!


На вулиці почали з’являтися перші святкові вогні, ялинки загорнуті снігом,…


Нагадуємо про дуже важливу функцію двофакторної аутентифікації, яка доступна нашим…


Турнір проводиться з 15.03 до 30.03